CTT zaprasza, CTT poleca !

CTT zaprasza, CTT poleca !

 

Szanowni Państwo,

Centrum Transferu Technologii w imieniu swoim oraz Fundacji na rzecz Nauki Polskiej serdecznie zaprasza naukowców i firmy zainteresowane uzyskaniem grantów w programach TEAM-TECH i TEAM-TECH Core Facility na spotkanie informacyjne poświęcone tym programom, które odbędzie się 26 kwietnia br. w Warszawie.

Program TEAM-TECH oferuje środki w wysokości ok. 3,5 mln zł na 3-letni projekt B+R związany z powstawaniem produktu lub procesu produkcyjnego (technologicznego lub wytwórczego) o dużym znaczeniu dla gospodarki; w ramach programu TEAM-TECH Core Facility można zdobyć finansowanie (ok. 3,5 mln zł) na projekty B+R związane z powstaniem lub rozwojem usługi badawczej, która w przyszłości będzie świadczona komercyjnie.

W trakcie spotkania szczególna uwaga zostanie poświęcona nowym zasadom finansowania w programie Core Facility oraz nowości w ofercie programów FNP realizowanych w ramach PO IR – programowi Core Facility PLUS. Szczegóły poniżej i na naszej stronie – link.

Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia br. (środa) w siedzibie FNP przy ul. I. Krasickiego 20/22 w Warszawie, w godz. 10.00 – 13.15.

Spotkanie będzie prowadzone w jęz. polskim.

Aby zarejestrować się na spotkanie, prosimy o wysłanie zgłoszenia poprzez formularz rejestracyjny. Rejestracja będzie prowadzona do 24 kwietnia br. lub do wyczerpania limitu miejsc.

Formularz rejestracyjny: http://www.uczestnicy.pl/event/spotkanie-informacyjne-fnp-team-tech-i-team-tech-core-facility—nowe-zasady-finansowania

Ramowy program spotkania:
10.00 – 10.30 – Rejestracja / kawa powitalna
10.30 – 10.45 – „Jak FNP wspiera współpracę naukowców z przedsiębiorcami?”, Adam Zieliński, zastępca dyrektora ds. działalności programowej
10.45 – 11:30 – „TEAM-TECH, Core Facility i Core Facilty PLUS – nowe możliwości wsparcia (szczegółowa prezentacja programów)”, dr inż. Dariusz Łukaszewski, koordynator programu
11:30 – 12:00 – Q&A
12.00 – 13:15 – Przerwa kawowa / Indywidualne konsultacje z przedstawicielami FNP

Spotkanie będzie również transmitowane na żywo na profilu Fundacji na portalu Facebook. Transmisja rozpocznie się o godz. 10:30.

W przypadku jakichkolwiek pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu :

> sprawy organizacyjne – Marta Michalska-Bugajska, e-mail: bugajska@fnp.org.pl, tel.: 22 845 95 36
> sprawy merytoryczne – dr inż. Dariusz Łukaszewski, koordynator program TEAM-TECH, e-mail: dariusz.lukaszewski@fnp.org.pl, tel.: 22 311 84 25.

Zapraszamy !

Udostępnij